Bardul'S House Βίλα
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Ιδιωτική παραλία Παραλία |
| Αθλητικές δραστηριότητες Ψάρεμα Πεζοπορία | Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Bardul'S House Βίλα Ubatuba απέχει περίπου 2 χλμ. από φυσικά τοπία, όπως η Παραλία Πράια Βερμέλια ντο Σουλ, και παρακινεί τους επισκέπτες να ασχοληθούν με πεζοπορία.
Όσοι θέλουν να εξερευνήσουν τη γύρω περιοχή μπορούν να επισκεφθούν την Παραλία Lagoinha, που απέχει περίπου 20 λεπτά με τα πόδια από αυτή την καταφύγιο.
Αυτό το κατάλυμα προσφέρει θέα στον κήπο και έχει κουζίνα. Οι παροχές μπάνιου επίσης περιλαμβάνουν ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Η Bardul'S House Βίλα διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα, καθώς και έχει υπαίθρια τραπεζαρία για αυτοεξυπηρέτηση. Η κουζίνα επίσης διαθέτει μαγειρικά σκεύη. Σπεσιαλιτέ βραζιλιάνικης κουζίνας σερβίρονται στο Restaurante Limão Cravo, που απέχει περίπου 1 χλμ. από το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ruins of the Pond450 μ.
- Casa de Farinha650 μ.
- Small beach of Maranduba Island4,5 χλμ.
- Renata's Waterfall4,7 χλμ.
- Παραλία Maranduba2,4 χλμ.
- Praia do Sape4,3 χλμ.
- Ilha Maranduva4,5 χλμ.
- Tobocean4,4 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos111 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Κήπος
- Πεζοπορία
- Ψάρεμα
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Μίνι μπαρ
- Αίθριο
- Ταράτσα
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Σε η Bardul'S House Βίλα έχει πάρκινγκ;
Οι πελάτες της η Bardul'S House Βίλα μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Bardul'S House Βίλα;
Το κόστος διαμονής σε η Bardul'S House Βίλα αποτελεί 24$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Ποιους τρόπους πληρωμής μπορώ να χρησιμοποιήσω σε η Bardul'S House Βίλα;
Η Bardul'S House Βίλα δέχεται μόνο Visa, MasterCard και American Express.